Strona internetowa jako wizytówka firmy

Strona internetowa jako wizytówka firmy
Czy wiesz, że wystarczy zaledwie kilka sekund, aby użytkownik sieci zdecydował się na skorzystanie z danej oferty? Zdecydowana większość ludzi jest wzrokowcami i na podstawie ogólnego wyglądu strony internetowej oraz kilku dodatkowych czynników, podejmuje decyzję o zakupie. Fakt jest taki, że w internecie jest dosłownie wszystko - rozrywka, wiedza, produkty, usługi i biznes. Wiele osób twierdzi nawet, że jak nie można czegoś w sieci znaleźć, to to nie istnieje. I jest w tym ułamek prawdy. W chwili obecnej ciężko wskazać na firmę, która własnej strony www nie posiada. Konkurencyjność jest duża zarówno w sieci, jak i poza nią. Aby móc efektywnie rozwijać biznes, niezbędna jest nowoczesna witryna internetowa. Czym powinna się charakteryzować taka strona? Dlaczego warto powierzyć jej wykonanie ekspertom?

Argonium jest doświadczoną i nowoczesną agencją marketingową. Tworzy ją grupa specjalistów, którzy pasjonują się tym, co robią. W ofercie firmy znajduje się m.in. tworzenie stron www. Mogą to być zarówno proste wizytówki czy strony produktowe, a także rozbudowane serwisy sprzedażowe. W Argonium dba się, aby witryny były funkcjonalne, przejrzyste i niezawodne. Strony oferowane przez agencję to zawsze efekty współpracy z klientem. Każda z witryn jest indywidualnym projektem, nad którym pracuje grupa wybranych specjalistów. Dzięki modelowi współpracy partnerskiej, Argonium kreuje sukces - Twój oraz swój.

Aby strona internetowa przyczyniła się do osiągnięcia sukcesu, powinna spełniać kilka ważnych kryteriów. Dzięki znajomości rynku oraz posiadaniu właściwej wiedzy oraz narzędzi, Argonium stworzy serwis, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Niezwykle ważnym jest, by strona internetowa była funkcjonalna. Łatwa nawigacja, przejrzystość, odpowiednie treści czy responsywność nie tylko usprawniają korzystanie z serwisu, ale też budują świadomość marki wśród internetowych odbiorców. Co więcej, nowoczesne trony www powinny być łatwe w administrowaniu oraz stworzone w oparciu o standard WCAG 2.1, który zapewnia komfort użytkowania witryny przez osoby z niepełnoprawnościami. Ważnym jest także, by serwis odpowiadał trendom w kwestii designu. Dzięki temu strona będzie postrzegana jako w pełni profesjonalna i nowoczesna.

Jeśli masz pomysł na stronę internetową, zgłoś się do Argonium. Tutaj z pomocą najlepszych specjalistów uzyskasz stronę internetową, której potrzebujesz. Aby mogło to nastąpić, trzeba przejść przez kilka kroków. Pierwszym z nich jest określenie i przeanalizowanie potrzeb. Im więcej informacji przekażesz, tym więcej z nich uda się zawrzeć w witrynie. Jest to niezbędne do tego, aby dobrać możliwie najlepsze rozwiązania. Następnie powstaje pierwszy koncept, który zostaje zaprezentowany klientowi. W tym miejscu także dopracowywane są szczegóły, dobierane właściwe rozwiązania i usuwane te, które niekoniecznie się sprawdzą. Po uzyskaniu zgody klienta, rozpoczyna się tworzenie właściwej strony internetowej. Na tym etapie jeszcze można wprowadzać zmiany według sugestii inwestora. Powstaje tutaj układ strony i grafika, które po kolejnym zaakceptowaniu zostaje wprowadzony do systemu CMS - autorskiego modułu Argonium. CMS pozwala na samodzielne zarządzanie serwisem i nie wymaga posiadania żadnych specjalistycznych umiejętności i wiedzy o programowaniu. Kiedy wdrożenie już nastąpi, strona www zostanie poddana testowaniu. Sprawdzona ostanie jej funkcjonalność w różnych przeglądarkach oraz poprawność działania każdego modułu. Jeśli wszytko będzie działać popranie, taką stronę umieści się na specjalnym serwerze testowym w celu zaprezentowania jej klientowi. Kiedy inwestor potwierdzi akceptację, gotowa witryna zostanie zainstalowana na właściwym serwerze. Co więcej, specjaliści Argonium zapewniają szkolenia dla pracowników odpowiedzialnych za administrowanie serwisem, a także roczną opiekę techniczną w przypadku wystąpienia usterek.

Strony internetowe proponowane przez Argonium są dostosowane do tego, aby móc je poprawnie wyświetlać na urządzeniach mobilnych. Dzięki postępowi technologicznemu, niemal każdy z nas korzysta teraz ze smartfona tub tabletu. Dzięki responsywności stron www, można je wygodnie przeglądać na każdym urządzeniu połączonym z internetem.

Doskonałym uzupełnieniem dla strony www jest aplikacja internetowa. To dość nowy wynalazek, ale zyskuje coraz większe grono zwolenników. Aplikacje są bezpiecznymi, nowoczesnymi i niezwykle wygodnymi narzędziami, po które sięgają przedsiębiorstwa. Co przemawia za wyborem tego typu rozwiązania? Pierwszą zaletą aplikacji internetowych jest mobilność. W przypadku aplikacji istotny jest nie system operacyjny, a jedynie przeglądarka. Nie ma konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, aby aplikacja działała poprawnie. To szalenie wygodne, bo pracownicy firmy, a także użytkownicy mogą korzystać z aplikacji wszędzie, o każdej porze i na dowolnym urządzeniu (smartfonie, komputerze domowym czy tablecie). Co więcej, aplikacje mają indywidualny charakter. Nadrzędzie może być w pełni dostosowane do specyfiki firmy, sposoby jej funkcjonowania czy problemów, jakie najczęściej występują w przedsiębiorstwie. Zwykłe oprogramowanie jest często zbyt ogólne i może nie zaspokajać wszystkich potrzeb przedsiębiorstwa. W takich sytuacjach znacznie lepiej sprawdzą się spersonalizowane aplikacje. Zaletą aplikacji internetowych jest również ich dostępność. Osoba zarządzająca samodzielnie ustala kto i do jakich plików ma dostęp. Co więcej, pracownicy mogą także pracować w tym samym czasie nad jednym zadaniem. Narzędzie umożliwia efektywną pracę kilku osób w środowisku.
Aplikacje mobilne to także bezpieczne rozwiązania. Zapewniają dostęp ściśle określonemu gronu użytkowników, dzięki czemu nie ma możliwości, że poufne treści trafią w ręce kogoś z zewnątrz. Administrator ustala poziom dostępu dla poszczególnych pracowników. Aplikacje mogą posiadać funkcje autoryzacji, a przy tym nie gromadzą poufnych informacji na urządzeniu. Wszystkie tego typu treści przechowywane są na specjalnych serwerach. Mamy tu też do czynienia z szyfrowaną transmisją danych. Plusem posiadania aplikacji jest możliwość zintegrowania jej z już stosowanymi w firmie systemami. W takim przypadku narzędzie daje możliwość wprowadzani zupełnie nowych funkcji, rozszerzając tym samym możliwości wcześniej stosowanego systemu. Aplikacje są zaprojektowane tak, by integrować się z modułami stworzonymi przez różnych dostawców usług IT.

Strona internetowa to w dzisiejszych czasach podstawa. Dzięki niej zaistniejesz w sieci i pozyskasz znacznie większe grono odbiorców. Aby mieć pewność, że Twoja strona będzie najwyższej jakości, powinieneś skorzystać z usług profesjonalistów. Argonium jest liderem w branży. Stosuje nowoczesne, ale sprawdzone rozwiązania i tworzy dla swoich klientów innowacyjne projekty stron www i aplikacji. Zgłoś się i sprawdź, jak łatwo można rozwinąć biznes w sieci.

POLECANE FIRMY

wycena nieruchomości Rzeszów Producent kantówki okiennej Dachy Rzeszów

Historyczne pochodzenie senników i ich ewolucja

Historyczne pochodzenie senników i ich ewolucja

Senniki, czyli podręczniki do interpretacji snów, są jednym z najpopularniejszych i najstarszych źródeł wyjaśniania znaczenia snów. Historia senników sięga tysięcy lat wstecz i jest związana z różnymi kulturami i wierzeniami na całym świecie. Senniki odgrywały istotną rolę w wielu...
Codzienne horoskopy: czy naprawdę mogą wpłynąć na nasz dzień?

Codzienne horoskopy: czy naprawdę mogą wpłynąć na nasz dzień?

Każdego dnia miliony osób na całym świecie sprawdzają swoje horoskopy, a niektórzy nawet decydują o swoich działaniach na podstawie przewidywań astrologów. Czy jednak horoskop i sennik naprawdę ma wpływ na nasze życie? Czy są one tylko zabawnym rozrywkowym akcentem, czy też mogą naprawdę wpływać na nasz dzień? W tym...
Sennik i jego rola w różnych kulturach na przestrzeni wieków

Sennik i jego rola w różnych kulturach na przestrzeni wieków

Sennik to zbiór symboli i ich interpretacji, które mają pomóc nam zrozumieć znaczenie naszych snów. Choć sennik jest jednym z najstarszych narzędzi do interpretacji snów, jego rola w różnych kulturach na przestrzeni wieków może się różnić. W tym artykule przyjrzymy się...
Retrogradacja Merkurego: jak interpretować i radzić sobie z tym zjawiskiem astrologicznym

Retrogradacja Merkurego: jak interpretować i radzić sobie z tym zjawiskiem astrologicznym

Astrologia od wieków fascynuje ludzi, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące swojego życia i przyszłości. Jednym z fascynujących i często omawianych zjawisk astrologicznych jest retrogradacja Merkurego. Czym jest retrogradacja Merkurego, jakie ma znaczenie i jak można sobie poradzić z tym zjawiskiem? Odpowiedzi na te pytania...