Inne usługi

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski znajduje się w Przemyślu. To firma, która oferuje wysokiej klasy usługi w dziedzinie wyceny nieruchomości wszelkiego rodzaju - gruntów rolnych i leśnych, zabudowanych i niezabudowanych, jak i budynków, domów, mieszkań, lokali i innych. Poza tym firma zajmuje się także wyceną praw majątkowych czy rzeczowych dotyczących nieruchomości. Wycena Nieruchomości Bircza Szymon Kasperski to firma, której właścicielem jest Szymon Kasperski. Działa ona na terenie całego kraju, jednak najbardziej na Podkarpaciu.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to zlokalizowane na terenie Przemyśla przedsiębiorstwo, które zajmuje się szeroko pojętą wyceną nieruchomości. W bogatej ofercie firmy znajdują się profesjonalne usługi z zakresu sporządzania wycen m.in. gruntów, działek, domów, mieszkań, budów czy lasów. Działania te są podejmowane w przypadku sprzedaży, zabezpieczenia kredytów bankowych, naliczania opłat cywilno - prawnych czy opłaty adiacenckiej.

Przedsiębiorstwo prowadzi współpracę z wieloma specjalistami z branży budowlanej, bankowej czy remontowej. Pozwala to na świadczenie kompleksowych usług rzeczoznawczych w oparciu o fachową wiedzę i profesjonalne doradztwo. Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski przyjmuje także zlecenia w zakresie tworzenia kosztorysu nieruchomości, które powstaje jako operat szacunkowy dla mieszkania, domu lub działki czy innej nieruchomości. Oferta ta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw i placówek urzędowych. 

Właściciel firmy, Szymon Kasperski to Rzeczoznawca Majątkowy posiadający stosowne uprawnienia zawodowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z klientami z różnych branż, firma świadczy najwyższej jakości usługi, opierając swoje działania na całkowitym obiektywizmie i niezależności. Firma prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego oraz na terenie całego kraju. Do powierzonych zadań podchodzi całkowicie profesjonalnie, rzetelnie, a wszystkie analizy przeprowadzane są z należytą sumiennością i dokładnością. Przedsiębiorstwo oferuje usługi w konkurencyjnych cenach, przy zachowaniu pełnej dyskrecji, terminowo i z nastawieniem na satysfakcję klienta. Szymon Kasperski to wybitny rzeczoznawca, który nie boi się wyzwań, i któremu bez obaw można powierzyć każde zadanie.
Strona www: http://www.wycenanieruchomoscisk.pl/
Adres:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów
woj. podkarpackie
Godziny otwarcia:
- brak danych -
Telefon:
792 103 254
Ilość odwiedziń: 593
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 2
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 22.08.2017
Ostatnia wizyta: 25.05.2020
wycena gruntów rolnych wycena budynków

OPINIE

Twoja ocena:
ocena:

autor:Klient

ip: **.***.***.


Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to profesjonane uslugi, jego wycena jest bardzo szczegolowa z korzyscia na strone klienta daje dobre rady polecam

autor:jAro8689

ip: **.***.***.
Najlepsza wycena nieruchomości na terenie Rzeszowa jest właśnie u Pana Szymona. Doświadczony i podchodzi bardzo profesjonalnie do każdej sprawy!

Odparowywacz elektryczny lpg z Gasconcept to produkt spełniający wszystkie moje wymagania! Bardzo dziękuje ;)
Skup procesorów komputerowych serdecznie polecam, dobre ceny
Byłem z żoną w Hotel Sanatorium SPA Bristol**** Busko Zdrój - oceniam na 5! obsluga profesjonalna
Piec kaflowy to wspomnienie mojego dzieciństwa. Zawsze o takim marzyłem, teraz w nowym domu mogę sobie na niego pozwolić

POLECANE FIRMY

PODOBNE FIRMY

Maxton Design - splitter Audi

Maxton Design - splitter Audi

ul. Podlesie 26 32-830 Wojnicz woj. małopolskie
Chcesz wyposażyć swój samochód w efektowne części tuningu optycznego? Zależy Ci
https://maxtondesign.pl/
Ilość odwiedziń: 42
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 26.05.2020
Data dodania: 28.04.2020
sklep tunig spojlery splittery dokładki progów
Fitness Club i Squash Rzeszów

Fitness Club i Squash Rzeszów

ul. Paderewskiego 124a 35-328 Rzeszów woj. podkarpackie
Park Hotel Welness Club to ulokowane w Rzeszowie miejsce, które jako jedne z niewielu oferu
http://www.squash-rzeszow.pl/
Ilość odwiedziń: 99
Ocena: 0
Komentarzy: 2
Ostatnia wizyta: 26.05.2020
Data dodania: 04.03.2020
squash squash Rzeszów turniej squasha
Schody drewniane Stolarts Rzeszów

Schody drewniane Stolarts Rzeszów

ul. Aleja Armii Krajowej 4A 35-307 Rzeszów woj. podkarpackie
Stolarts jest firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej klasy drewnianych schodów.
http://www.stolarts.pl/
Ilość odwiedziń: 159
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 26.05.2020
Data dodania: 03.02.2020
schody drewniane balustrady stolarka artysty...
Wapro Rzeszów

Wapro Rzeszów

ul. Goździkowa Rzeszów woj. podkarpackie
Wapro Rzeszów to firma, która proponuje swoim klientom proste w obsłudze, a jednocz
http://www.wapro.rzeszow.pl/
Ilość odwiedziń: 132
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 26.05.2020
Data dodania: 23.01.2020
oprogramowanie Wapro Rzeszów

POLECANE ARTYKUŁY

Drewniane drzwi to wiele zalet

Drewniane drzwi to jedne z najczęściej wybieranych, zwłaszcza do domów. Świetnie zatrzymują ciepło w pomieszczeniu oraz wyróżniają się swoim pięknym i naturalnym wyglądem.     Drewno to w pełni naturalny materiał, tak więc tego typu drzwi będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie właśnie elementy wykonane tylko z surowców doskonałej jakości i przyjaznych środowisku. Drzwi wykonane z naturalnego materiału zawsze bardzo pięknie się prezentują. Szeroki wybór tego typu konstrukcji to dla uż...

Deski podłogowe

Podłoga jest jednym z ważniejszych elementów domu. Meble i dodatki możemy wymieniać co sezon, ale podłoga pozostaje na lata. Francuzi nie wyobrażają sobie domu bez parkietu w jodełkę, Szwedzi z kolei kochają pobielane deski. Polacy mogliby się od nich sporo nauczyć, ponieważ z doborem podłóg, schodów i drzwi często mamy problem.