Inne

Richd. Anders Polska

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska jest nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży przemysłu drzewnego, które na rynku istnieje od ponad 130 lat. Powołana w 1994 r. firma bazuje na dokonaniach i wiedzy Richarda Andersa, który już w 1882 roku uruchomił pierwszy tartak na pojezierzu Mazurskim Tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie zachowała się do dziś, ale w udoskonalonej postaci. W związku z czym funkcjonujące obecnie przedsiębiorstwo odnosi sukcesy, stanowiąc jednego z liderów firm w branży drzewnej.

Odwiedź pozostałe publikacje powiązane z   Richd. Anders:

 

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, wytwarzająca najwyższej jakości produkty z drewna klejonego. Dodatkowo, firma trudni się sprzedażą elementów klejonych na indywidualne zamówienie, ale też dostarcza materiały potrzebne do produkcji mebli. Dzięki zaangażowaniu w wiele projektówm, firma zdołała zautomatyzować i unowocześnić zakład produkcyjny. Zatrudnieni fachowcy mają do dyspozycji świetnie zagospodarowane hale produkcyje oraz magazyny o powierzchni   ok. 4,8 tys. m2. Zaplecze technologiczne tworzą także bezobsługowe kotły grzewcze, parzelnia drewna i komory suszalnicze.

Produkcja wspomaga się o najwyższej klasy urządzenia do obróbki drewna. Dlatego też osiągalne jest produkowanie materiałów spełniających wymogi uni europejskiej.   Producent kantówki okiennej Richd. Anders Polska   dysponuje certyfikaty, które potwierdzają jakość wytwarzanych wyrobów, takie jak FSC® (Forest Stewardship Council®) - gwarantujące, że w procesie wytwórstwa wykorzystano tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową oraz stosuje się do przepisów dotyczących ochrony środowiska.

Strony internetowe dla  Richd. Anders:


Firma Richd. Anders Polska zlokalizowana na Podkarpaciu w miejscowości Kańczuga to nowoczesny zakład produkcyjny wyróżniający się nad konkurencją dzięki podtrzymaniu wieloletniej tradycji i pasji do obróbki drewna.   Firma Richd. Anders   produkuje najlepszej jakości kantówkę okienną i drzwiową, klejonkę sosnową, płyty klejone oraz listwy, świadczy również usługi z zakresu szuszenia, obróbki i palenia drewna.

Richd. Anders działa w branży drzewnej. Firma posiada certyfikat FSC, co oznacza, że korzysta tylko z odpowiedzialnych źródeł pozyskiwania drewna. Są to certyfikowane lasy albo inne źródła. Richd. Anders jest rodzinną firmą z 135-letnim doświadczeniem. Oferuje wysokiej jakości produkty, dokładnie przycinane i wygładzone. Zarówno produkuje, jak i sprzedaje wyroby drewniane. Są to głównie kantówki okienne i drzwiowe, kantówki w kształcie litery L lub T, listwy, płyty klejone i inne elementy klejone. Richd. Anders oferuje również usługi obróbki mechanicznej, parzenia i suszenie drewna. Obsługuje klientów krajowych i zagranicznych. Współpraca z firmą zawsze przebiega na jasno określonych, dogodnych dla klienta warunkach. Firma działa odpowiedzialnie - posiada certyfikat FSC, więc korzysta jedynie z bezpiecznych źródeł pozyskiwania drewna.


Strona www: Płyta klejona sosnowa
Adres:
ul. Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
woj. Podkarpackie
Godziny otwarcia:
6.00 - 16.00
Telefon:
+48668118101
Ilość odwiedziń: 1435
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 5
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 29.05.2018
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
kantówka klejonka sosnowa producentów kantówki okiennej

OPINIE

Twoja ocena:
ocena:

autor:Eryk Kibisz

ip: **.***.***.
Produkty Richd. Anders to gwarancja wysokiej jakości. Cieszę się, że firma dba również o ochronę środowiska, wybierając drewno z lasów certyfikowanych.
ocena:

autor:Krystyna Jasiński

ip: **.***.***.
Jako klient od wielu lat, jestem zachwycona jakością kantówek i innych wyrobów drewnianych od Richd. Anders. To firma, na której zawsze można polegać.
ocena:

autor:Markowicz

ip: **.***.***.
Polecam. Warto dodać, że firma wykonuje najrozmaitsze zlecenia na indywidualne zamówienie.
ocena:

autor:Michał

ip: **.***.**.111
Jak ktoś potrzebuje kantówki to niech się uda do tej firmy a na pewno nie pożałuje
ocena:

autor:Hubert

ip: **.***.***.
Serdecznie polecam Richd. Anders Polska, jedne z lepszych kantówek z jakimi miałem do czynienia.

Fajna możliwość zapisu online.dzięki temu zaoszczędzamy trochę czasu.Polecam
Klinika oferuje profesjonalną opiekę po zabiegu .
korzystam z firmy Stanley Sp. z o.o., ktora jest sprawdzona i na rynku jest od bardzo dawna. Maja profesjonalny sprzet medyczny....
Jestem bardzo zadowolony, że moja uczelnia postanowiła wprowadzić interaktywne narzędzia do edukacji od Sharp Optimised University....

POLECANE FIRMY

PODOBNE FIRMY

Luksusowe meble włoskie Wrocław

Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław woj. dolnośląskie
Italmeble.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży wysokiej jakości włoskic
https://www.italmeble.pl/sklepy/domar
Ilość odwiedziń: 56
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 18.04.2024
meble meble włoskie meble włoskie W... Italmeble
Italmeble Gdańsk

Italmeble Gdańsk

ul. al. Grunwaldzka 211 80-266 Gdańsk woj. pomorskie
Italmeble.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży wysokiej jakości włoskich me
https://www.italmeble.pl/sklepy/city-meble
Ilość odwiedziń: 60
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 05.04.2024
meble meble włoskie meble włoskie G... Italmeble
Meble włoskie Warszawa - Italmeble

Meble włoskie Warszawa - Italmeble

ul. Malborska 41 03-286 Warszawa woj. mazowieckie
talmeble.pl to firma z Warszawy, która specjalizuje się w imporcie oraz sprzedaży ekskluzyw
https://www.italmeble.pl/sklepy/domoteka2
Ilość odwiedziń: 142
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 11.03.2024
meble meble włoskie meble włoskie W... Italmeble
Meble włoskie Bielany Wrocławskie - Italmeble

Meble włoskie Bielany Wrocławskie - Italmeble

ul. Czekoladowa 20 55-076 Bielany Wrocławskie woj. dolnośląskie
Italmeble.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży wysokiej jakości włoskich me
https://www.italmeble.pl/sklepy/aleja-bielany
Ilość odwiedziń: 113
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 07.03.2024
meble meble włoskie meble włoskie B... Italmeble

POLECANE ARTYKUŁY

Historyczne pochodzenie senników i ich ewolucja

Senniki, czyli podręczniki do interpretacji snów, są jednym z najpopularniejszych i najstarszych źródeł wyjaśniania znaczenia snów. Historia senników sięga tysięcy lat wstecz i jest związana z różnymi kulturami i wierzeniami na całym świecie. Senniki odgrywały istotną rolę w wielu społecznościach, pomagając interpretować sny jako świadectwo boskiego przesłania, intuicji lub przepowiedni.   Pierwsze zapiski na temat interpretacji snów można odnaleźć już w staro...

Sny o pościgach: analiza sennikowa i ich ukryte znaczenia.

Sny od zawsze intrygowały ludzkość i budziły wiele różnych interpretacji. Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów snów jest sen o pościgu. Możemy zastanawiać się, jakie są ukryte znaczenia tych snów i dlaczego tak często się pojawiają. Czy ich interpretacja jest możliwa za pomocą senników? W niniejszym artykule postaramy się przeprowadzić analizę sennikową snów o pościgu.   Przede wszystkim warto zdefiniować, co można rozumieć przez sen o pościgu. Są to sn...