Ogrodzenia

Lemar - tunele ogrodnicze

Przedsiębiorstwo Lemar zostało założone w 1980 roku, a dziś jest jednym z wiodących w branży. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów przeznaczonych do zastosowania na działkach i w ogrodach. W szczególności są to tunele foliowe, folie ogrodnicze, rury i kształtki tunelowe i wiele innych. Producent nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich produktów, dzięki czemu Lemar jest jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku. W ofercie marki Lemar znajduje się wiele nowoczesnych i solidnych tuneli foliowych. Zadaniem tego typu wyrobów jest ochrona roślin, warzyw i owoców przed szkodliwym wpływem deszczu, skrajnych temperatur, gradu, śniegu czy wiatru. Tunele foliowe przyspieszają termin zbiorów, a owoce hodowli są dorodne i smaczne. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się zwłaszcza przy uprawach roślin niedostosowanych do warunków atmosferycznych panujących w naszym klimacie. Tunele foliowe Lemar wykonane są z wysokiej jakości folii, która zapewnia odpowiednią izolację cieplną oraz dopływ światła. Folie te montuje się na specjalnych rurach, wykonanych z wysokiej jakości polichlorku winylu. Każdy tunel foliowy dostarczany jest wraz z instrukcją, dzięki czemu z łatwością i samodzielnie dokonasz montażu i demontażu. Co więcej, tunele te dostępne są w wielu rozmiarach i formach, dzięki czemu z łatwością dobierzesz produkt odpowiednio dopasowany do wielkości uprawy i działki.
 
Przedsiębiorstwo Tunele Foliowe LEMAR funkcjonuje w branży tworzyw sztucznych ponad 40 lat.  Przedsiębiorstwo produkuje najwyższej klasy produktów wykonanych z tworzyw sztucznych takich jak: tunele foliowe, folie ogrodnicze, rury oraz kształtki drenarskie i kanalizacyjne. Tunele Foliowe LEMAR kładzie duży nacisk co do jakości oferowanych produktów. Bez przerwy ulepsza proces produkcji, aby podołać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Oferowane produkty są wykonane według najwyższych standardów i posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty. Użytkowanie ich jest całkowicie bezpieczne i ekologiczne. Firma  Tunele Foliowe   funkcjonuje w pełnej świadomości, jaką jest konieczność ochrony środowiska naturalnego. Pozostałości z procesu produkcji są na nowo przetwarzane oraz wykorzystywane i służą do wytwarzania solidnych tuneli foliowych. Użytkowanie produktów firmy  tunelefoliowe.pl   tworzy znakomite predyspozycje do kultywacji warzyw i owoców na państwa działkach.

Przejrzyj inne internetowe wizytówki LEMAR Polski Producent Tuneli Ogrodowych

 


Wszystkie komponenty tuneli foliowych produkowane są w Polsce. Posiadają gwarancję producenta a także wybór akcesoriów i części zamiennych. Dlatego też w przypadku usterki można bez najmniejszego problemu naprawić produkt bez potrzeby wymieniania go na nowy. Podstawa ogrodowego tunelu foliowego wyprodukowany jest z wysokiej jakości polichlorku winylu dzięki czemu nie koroduje. Cała konstrukcja na tunel foliowy zrobiona jest z rurek PCV o przekroju Ø 32 mm oraz kształtek Wszystkie części są produkowane przez firmę w Rzeszowie. Dla wszystkich klientów kupujących tunele foliowe - ogrodowe na stronie sklepu internetowego www.tunelefoliowe.pl wysyłka jest darmowa. Każdy z zakupionych tuneli foliowych posiada prostą i czytelną instrukcję obsługi. Produkty firmy  Tunele Foliowe   dostępne są na stronie tunelefoliowe.pl  oraz sklepach stacjonarnych PSB mrówka.

Baza artykułów dla innych serwisów informacyjnych:

 

W asortymencie firmy Lemar znajduje się także wiele przydanych akcesoriów, np. elementy do gospodarowania wodą deszczową, taśmy klejące czy pergole. Dzięki nim stworzysz sobie funkcjonalną działkę oraz ekologiczną uprawę wielu rodzajów roślin.Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar posiada ponad 30 lat doświadczenia. Znajduje się on w Rzeszowie.

Każdego Klienta, w razie pytań zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Tunele foliowe - ogrodowe LEMAR to firma z dużym uznaniem na rynku tworzyw sztucznych, posiadająca szerokie grono zadowolonych klientów, zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

 

Strona www: LEMAR tunele ogrodnicze
Adres:
ul. Okulickiego 16
35-206 Rzeszów
woj. Podkarpackie
Godziny otwarcia:
7:00 - 17:00
Telefon:
178630451
Ilość odwiedziń: 1567
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 4
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 16.05.2017
Ostatnia wizyta: 23.05.2024
tunele foliowe tunele ogrodowe folie ogrodnicze rury kształtki PCV pergole

OPINIE

Twoja ocena:
ocena:

autor:adela

ip: **.***.***.
W ofercie firmy Lemar znajdują się przede wszystkim tunele foliowe w różnych rozmiarach, jak i rury, kształtki i inne produkty z tworzy sztucznych, które służą do budowy efektywnych systemów drenarskich, kanalizacyjnych, rynnowych, jak i budowy systemów zagospodarowania wody deszczowej. Poza tym firma sprzedaje pergole, taśmy klejące i folie ogrodnicze, trwałe oraz funkcjonalne.
ocena:

autor:Tommy

ip: **.***.***.
Lemar to zakład produkcyjny, który zajmuje się tworzeniem produktów z tworzyw sztucznych. Oferuje on przede wszystkim tunele foliowe, folie ogrodnicze, rury i kształtki z PCV, pergole, taśmy klejące i inne produkty, które są wysokiej jakości.
ocena:

autor:ania

ip: **.***.***.
Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar doskonale tworzywa sztuczne, szybka wysylka, polecam.

autor:urban97

ip: **.***.***.
Tunele ogrodnicze najwyższej jakości i bardzo wytrzymałe!

Jestem pozytywnie zaskoczona możliwosciami tej firmy i podejściem do klienta.
moje cialo sie zmienilo od skorzystania z uslug Perfect Body Center
Profesjonalny producent mebli. Polecam Rad-Pol.
Fajnie,że jest taki fundusz wspierający firmy.Polecam

POLECANE FIRMY

PODOBNE FIRMY

Luksusowe meble włoskie Wrocław

Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław woj. dolnośląskie
Italmeble.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży wysokiej jakości włoskic
https://www.italmeble.pl/sklepy/domar
Ilość odwiedziń: 55
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 18.04.2024
meble meble włoskie meble włoskie W... Italmeble
Italmeble Gdańsk

Italmeble Gdańsk

ul. al. Grunwaldzka 211 80-266 Gdańsk woj. pomorskie
Italmeble.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży wysokiej jakości włoskich me
https://www.italmeble.pl/sklepy/city-meble
Ilość odwiedziń: 59
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 05.04.2024
meble meble włoskie meble włoskie G... Italmeble
Meble włoskie Warszawa - Italmeble

Meble włoskie Warszawa - Italmeble

ul. Malborska 41 03-286 Warszawa woj. mazowieckie
talmeble.pl to firma z Warszawy, która specjalizuje się w imporcie oraz sprzedaży ekskluzyw
https://www.italmeble.pl/sklepy/domoteka2
Ilość odwiedziń: 142
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 11.03.2024
meble meble włoskie meble włoskie W... Italmeble
Meble włoskie Bielany Wrocławskie - Italmeble

Meble włoskie Bielany Wrocławskie - Italmeble

ul. Czekoladowa 20 55-076 Bielany Wrocławskie woj. dolnośląskie
Italmeble.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży wysokiej jakości włoskich me
https://www.italmeble.pl/sklepy/aleja-bielany
Ilość odwiedziń: 113
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 07.03.2024
meble meble włoskie meble włoskie B... Italmeble

POLECANE ARTYKUŁY

Wybór ogrodzenia do domu

Kiedy zamierzamy postawić ogrodzenie na swojej posesji warto zadbać o właściwy dobór materiałów i bardzo dobre wykonanie. Inaczej możemy być narażeni na drogą wymianę.   Z biegiem czasu ogrodzenia niszczeją pod wpływem deszczu, słońca lub silnego wiatru. Dlatego należy liczyć się również z remontem. Ale jak na razie skupmy się na wyborze ogrodzenia. W czasie wyboru warto pamiętać, aby pasowało do reszty otoczenia, a przede wszystkim do domu, bo nie każde ogrodzenie będzie komponow...

Kowalstwo artystyczne

Kowalstwo artystyczne, bywa nazywane jako sztuka użytkowa, która zajmuje się wytwarzaniem przedmiotów użytkowych o wysokich walorach estetycznych. Dotyczy to takich wyrobów jak, bramy, ogrodzenia, meble, okucia itd. Już sama nazwa kowalstwo artystyczne wskazuje, że przedmioty te, wytwarzane są w warsztatach rzemieślniczych.