Szpitale i przychodnie

Ortopeda Ostrowiec Przychodnia REHAVITAE

Rehavitae to nowoczesna przychodnia znajdująca się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ośrodek specjalizuje się w usługach medycznych w zakresie ortopedii, urologii, pulmonologii, osteopatii i terapii manualnej. Przechodnia dysponuje najlepszym personelem, składającym się z wybitnych specjalistów. Co więcej, Rehavitae wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęty do diagnostyki i leczenia rozmaitych schorzeń. Rehavitae to centrum medyczne, które powstało z wyślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających pacjentów. Placówka proponuje wszystkim zainteresowanym obsługę w zakresie diagnostyki i leczenia chorób narządów ruchu, leczenia operacyjnego oraz leczenia urazów i uszkodzeń mięśni, stawów, więzadeł czy naczyń. Przychodnia zapewnia opiekę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Kolejnym obszarem działalności Rehavitae jest pulmonologia. Choroby układu oddechowego wymagają specjalistycznej diagnostyki. W ośrodku znajdują się najnowocześniejsze sprzęty do badania, m.in spirometrycznego, które pozwalają diagnozować schorzenia, by w następstwie zaplanować ich leczenie.

W przychodni Rehavitae można także uzyskać pomoc w zakresie terapii manualnej. To rodzaj fizjoterapii bazujący na manualnym badaniu narządów ruchowych. Terapia przynosi świetne rezultaty w przypadku schorzeń i urazów mięśni, więzadeł czy stawów. Terapia manualna przydatna jest w szczególności po złamaniach, po zabiegach operacyjnych czy skręceniach i zwichnięciach. Nowoczesna przychodnia Rehavitae to miejsce przyjazne każdemu pacjentowi. Tutaj każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Personel Rehavitae jest grupą najlepszych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, by każdy pacjent uzyskał najlepszą pomoc i opiekę.W naszej przychodni Rehavitae w ramach Poradni Urologicznej prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego. Koniecznie zgłoś się do nas, jeśli dolega Ci nietrzymanie moczu, ból przy oddawaniu moczu, zmiany w kolorze lub ilości oddawanego moczu, ból lub obrzęk jąder, uczucie parcia na pęcherz, pieczenie lub swędzenie cewki moczowej lub zmiany w wyglądzie prącia (zaczerwienienie, obrzęk). Pamiętaj, aby przygotować się do wizyty - spisz wszystkie przyjmowane leki, przynieś historię choroby, jeśli przechodziłeś jakieś operacje.
 

Rehavitae Ostrowiec Świętokrzyski  to profesjonalna placówka medyczna specjalizująca się w terapii manualnej oraz osteopatii , działająca w Ostrowcu Św. , w Małopolsce, niedaleko Sandomierza . Gabinet medyczny składa się głównie z specjalistycznych lekarzy, w tym z fizjoterapeutów, ortopedów, chirurgów, pulmonologów, urologów, rehabilitantów . Specjaliści podchodzą do każdego bardzo indywidualnie i jednocześnie z pełnym zaangażowaniem . Rehavitae Ostrowiec Św.   używane są nowoczesne technologie oraz skuteczne metody, dzięki którym na pewno otrzymasz fachową pomoc.

Oferta centrum medycznego Rehavitae  jest bardzo szeroka. Klienci mogą wybrać na przykład zabiegi medycyny estetycznej . Oprócz tego wybierając Klinikię Rehavitea Ostrowiec Św. możemy zbadać się nowoczesnym urządzeniem USG , co dokładnie znajduje się pod twoją skórą. Specjalista łatwiej postawi diagnozę i zleci odpowiednie leczenie.  Rehavitae   posługując się sprawdzonym i innowacyjnym procedurom , oferuje zabiegi z z różnych dziedzin medycyny w tym z ortopedii, pulmonologii, terapii manualnej, urologii .

 

Sprawdź inne medyczne katalogi Rehavitae Ostrowieć Świętokrzyski :

 

 

Znaczącą kwestią ośrodka jest na pewno to, że koncentruje on lekarzy specjalistów z tak wielu obszarów medycyny w jednym miejscu. Z przychodni mogą skorzystać zarówno pacjenci , z schorzeniami pulmonologicznymi , potrzebujące poprawić swój wygląd , czy potrzebujące rehabilitacji . Przychodnia Rehavitae    oferuje zabiegi w konkurencyjnych, niskich cenach . Przychodnia Rehavitae to dobry wybór . klinika cieszy się pozytywnymi opiniami. Klienci chętnie polecają zabiegi w Rehavitae innym. Oddając się w ręce specjalistów masz pewność, że podczas każdego zabiegu atmosfera będzie intymna. . A jeśli chcesz się samemu o tym przekonać, koniecznie umów się na pierwszą wizytę - wejdź na stronę https://www.rehavitae.pl/ 
 
Strona www: Ortopeda Ostrowiec - Przychodnia REHAVITAE
Adres:
ul. Denkowska 45a
27- 400 Ostrowiec Świętokrzyski
woj. Świętokrzyskie
Godziny otwarcia:
9.00 - 18.00
Telefon:
791204248
Ilość odwiedziń: 3513
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 1
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 09.05.2018
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
osteopatia fizjoterapia terapia manualna przychodnia specjalistyczna

OPINIE

Twoja ocena:
ocena:

autor:Józef Kmiecik

ip: **.***.***.
leczyłem się w REHAVITAE, już jest lepiej. Miły personel, lekarze podchodzą do pacjenta ze zrozumieniem jak do człowieka a nie tylko chcą odbębnić swoją pracę. Lekarze z powołania - polecam.

Na stronie szybko pojawiają się nowe gazetki i promocje.
Niedawno kupiłam zamiennik tonera w DMD, doskonała jakość.
Opieka nad grobami na wysokim poziomie. Ceny są ok.
LINEA - Serwis urządzeń i maszyn marki TASKI - rzetelna firma godna zaufania

POLECANE FIRMY

PODOBNE FIRMY

Luksusowe meble włoskie Wrocław

Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław woj. dolnośląskie
Italmeble.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży wysokiej jakości włoskic
https://www.italmeble.pl/sklepy/domar
Ilość odwiedziń: 55
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 18.04.2024
meble meble włoskie meble włoskie W... Italmeble
Italmeble Gdańsk

Italmeble Gdańsk

ul. al. Grunwaldzka 211 80-266 Gdańsk woj. pomorskie
Italmeble.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży wysokiej jakości włoskich me
https://www.italmeble.pl/sklepy/city-meble
Ilość odwiedziń: 60
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 05.04.2024
meble meble włoskie meble włoskie G... Italmeble
Meble włoskie Warszawa - Italmeble

Meble włoskie Warszawa - Italmeble

ul. Malborska 41 03-286 Warszawa woj. mazowieckie
talmeble.pl to firma z Warszawy, która specjalizuje się w imporcie oraz sprzedaży ekskluzyw
https://www.italmeble.pl/sklepy/domoteka2
Ilość odwiedziń: 142
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 11.03.2024
meble meble włoskie meble włoskie W... Italmeble
Meble włoskie Bielany Wrocławskie - Italmeble

Meble włoskie Bielany Wrocławskie - Italmeble

ul. Czekoladowa 20 55-076 Bielany Wrocławskie woj. dolnośląskie
Italmeble.pl to firma specjalizująca się w imporcie oraz sprzedaży wysokiej jakości włoskich me
https://www.italmeble.pl/sklepy/aleja-bielany
Ilość odwiedziń: 113
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.05.2024
Data dodania: 07.03.2024
meble meble włoskie meble włoskie B... Italmeble

POLECANE ARTYKUŁY

Codzienne horoskopy: czy naprawdę mogą wpłynąć na nasz dzień?

Każdego dnia miliony osób na całym świecie sprawdzają swoje horoskopy, a niektórzy nawet decydują o swoich działaniach na podstawie przewidywań astrologów. Czy jednak horoskop i sennik naprawdę ma wpływ na nasze życie? Czy są one tylko zabawnym rozrywkowym akcentem, czy też mogą naprawdę wpływać na nasz dzień? W tym artykule przyjrzymy się temu pytaniu z kilku różnych perspektyw.   Nie można zaprzeczyć temu, że horoskopy mają długą i bogatą historię. Przez wieki ludzie poszukiwali znaków nieba, ...

Sennik i jego rola w różnych kulturach na przestrzeni wieków

Sennik to zbiór symboli i ich interpretacji, które mają pomóc nam zrozumieć znaczenie naszych snów. Choć sennik jest jednym z najstarszych narzędzi do interpretacji snów, jego rola w różnych kulturach na przestrzeni wieków może się różnić. W tym artykule przyjrzymy się historii sennika i jak zmieniał się on w różnych kulturach na przestrzeni wieków.   Początki sennika Pierwsze wzmianki o snach i ich interpretacji pochodzą z czas...